Kraje, w których ceny nieruchomości gwałtownie rosną!

Wiemy, że rynek nieruchomości przybiera teraz różne formy, które różnią się w zależności od docelowego popytu. Dzieje się tak, ponieważ coraz więcej nowych rodzajów inwestorów decyduje się na pojawienie się na rynku nieruchomości. Bez względu na to, czy chodzi o młodych pokoleń, starców szukających relaksu, czy ojców rodzin, którzy chcą zacząć od zera, nie ma wątpliwości: chęć zakupu nieruchomości w 2019 r. Wcale się nie zmieniła.

Pomimo wzrostu cen, w niektórych krajach naprawdę nieproporcjonalnych, wydaje się, że wniosek nie został zatrzymany.
Postanowiliśmy jednak szczegółowo przeanalizować sytuację na świecie, szczególnie starając się zrozumieć, w jaki sposób i przede wszystkim gdzie ceny nieruchomości osiągnęły tak wysoki poziom.

Segment luksusu w Japonii, Hiszpanii, Singapurze i Stanach Zjednoczonych odnotował doskonałe wyniki już w 2018 r., Co pozwoliło mu znacznie się rozwinąć w tym roku, pozyskując nowe portfele z zagranicy dzięki optymistycznej wizji gwarantowanej przez stabilność fundusz ekonomiczny.

Rzeczywiście to zagraniczne narody faktycznie zwiększyły wzrost cen. Na przykład w Singapurze tempo wzrostu umów sprzedaży wzrosło do 11 punktów procentowych więcej niż w ubiegłym roku. Pamiętamy również, że Japonia miała dodatkowy sprzęt dzięki ulepszeniom wynikającym z nadchodzących Igrzysk Olimpijskich w Tokio w 2020 roku.

Jeśli chodzi o nieruchomości amerykańskie, podczas gdy z jednej strony nieruchomości w Nowym Jorku pozostały niezmienione, to samo nie można powiedzieć o Los Angeles, gdzie nieruchomości stały się o 7,7% droższe w porównaniu z ubiegłym rokiem.
Rynek San Francisco jest również doskonały, gdzie sprzedaż domów o określonej wartości (mówimy o minimum 2 milionach dolarów) wzrosła o 16%. To, co niepokoi, to równoległy wzrost cen do popytu, który wydaje się nie zniechęcany, pomimo faktu, że we wszystkich krajach świata wciąż istnieje część znacznej populacji, która żyje w trudnych warunkach ekonomicznych.

Z drugiej strony we Francji królowa elegancji, nawet w branży nieruchomości, wydaje się nie mieć takiego wkładu, który pozwalałby inwestorom na konwergencję swoich zasobów na rynku nieruchomości. Lokalna sztuka i piękno nie przekonały popytu do pojawienia się na rynku francuskim.

Co powiedzieć, wydaje się, że ogólnie rynek luksusowy nie zna żadnego kryzysu. Mimo to pozostaje jednak jasne, że sytuacja nie jest jednorodna na całym świecie, a przede wszystkim część sukcesu zawarcia umowy sprzedaży zależy zarówno od możliwości ekonomicznych indywidualnego inwestora, jak i od postrzegania stabilności ekonomiczno-politycznej krajowi udało się nadawać na arenie międzynarodowej

Szukaj w Realigro

 

    Konto Realigro

    • Twitter
    • Facebook
    • LinkedIn
    • Instagram
    2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
    Neikos Digital Agency
    1. Preferencje

      Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

      Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
    BB