Wielkanoc 2010: tanie obiektów wakacyjnych w Europie

Tanie loty i oferty specjalne są zachęcające turystów do wyjazdu za granicę na Wielkanoc.

Francja, Hiszpania, Wielka Brytania i Włochy, jak również wielu europejskich miast takich jak Amsterdam, Berlin, Barcelona, Praga i Budapeszt są najbardziej preferowane miejsca.

Oprócz hoteli, podróżni znajdą wiele komfortowych domów do wynajęcia. Ceny za apartament dla dwóch osób w Paryżu rozpocznie od 50 euro za noc, podczas gdy cena za willę dla siedmiu osób z basenem 85 EUR / dzień. Turyści mogą także wybrać przyjaznych dla środowiska domów - we Francji, Anglii, Hiszpanii, Portugalii, Irlandii i Włoszech - których właściciele są zaangażowane w poszanowaniu środowiska, wspieranie społeczności lokalnej i promocji typowych produktów. Można wynająć małe mieszkanie dla dwóch osób na 270-380/week w Hampshire lub dwuosobowy pokój za 50 euro / noc w ekologiczny "Posada" w Asturii (Hiszpania).

We Włoszech nie są doskonałe rabaty dla turystów, którzy rezerwują pobyt w domu do wynajęcia do końca marca. Trentino Alto Adige jest najważniejszym miejscem na wakacje wielkanocne. Mieszkanie, w centrum Corvara - w pobliżu ośrodki narciarskie - kosztuje 50 euro / dzień, podczas gdy cena za dwupokojowe mieszkanie w "baita" - schronienia Alpine - może kosztować 140 euro, a cena trochę środowisko -frinedly schronisko dla sześciu osób wynosi 35 euro / os.

Toskania to kolejny idealnym miejscem na wypoczynek i oferuje szeroki zakres właściwości do wynajęcia: apartamenty kamień z tarasu na pierwszym piętrze, gospodarstwa agroturystyczne z basenem, 18-wiecznej willi na polowanie w otoczeniu rosną dęby i cyprysy.

Toskania jest jednym z najbardziej poszukiwanych miejsc inwestycji we Włoszech, dzięki pięknem toczenia wsi i jej kulturowego bogactwa. Inwestorów zagranicznych zainteresowanych zakupem nieruchomości wiejskich w celu ich zamiany domów wakacyjnych. Toskania oferuje relaksującą atmosferę na turystów, weekenders i jednodniowych wycieczkowiczów. Znajduje się na niej uroczy miast i miejscowości, które oferuje wspaniały artystycznego i kulturalnego dziedzictwa. Są urocze pachnącą winnic i delikatnie toczenia wsi, jak również fascynujące morze kobaltu w regionie. Sześć miejsc - takich jak starego miasta Florencja i Siena zostały umieszczone na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Semplicemente Vacanze oferuje doskonałe możliwości wynajmu wakacje w Toskanii.

Apulia stała się ukochaną wakacje i rzeczywistego miejsca przeznaczenia inwestycji w nieruchomości. Zagranicznych nabywców decyduje się Apulia i Salento na zakup drugiego domu w celu wykorzystania go jako swój własny dom wakacyjny, aby buy-to-let inwestycji w regionie lub w celu przekształcenia go w zakładzie hotelarskim.

W Apulii i Salento jest możliwość wynajęcia wiejskich właściwości kamieni, historycznej rezydencji, odnowiony 18 wieku "Trulli" otoczony przez gaje oliwne z zdumiewające piękno, piękne domki w kolorowe wiejskich i wille z widokiem na niesamowite krystalicznie czyste morze.

Ischia i Tyrrenian Sea, Porto Rotondo na Sardynii, Asyż i Spoleto w spokojnym regionie Umbria - zielonym sercu Włoch - są atrakcyjne miejsca do spędzenia Wielkanocy i letnie wakacje, czy tylko w weekendy.

Możliwe jest także do pobytu za granicą - nie tylko na Wielkanoc - całkowicie bezpłatnie przyłączenia się do sieci, która promuje wymianę nieruchomości na wakacje.

Last but not least, można wybrać bardzo osobliwe typy. We Francji - w Prowansji - możliwe jest pobyt w typowo mongolski "jurty" za 25 euro / noc lub w domu w kształcie sześcianu, z przezroczystym pułap 90 euro / noc dla dwóch osób.

Back Archiwum

  • Feed RSS
  • Twitter
  • Facebook
  • LinkedIn
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB