rynek nieruchomości pozostaje optymistą po Puchar Świata


Pech chciał, rynku nieruchomości były na tym samym recesji i jako takie mają dość złej reputacji w tej chwili.
W ciągu ostatnich czterech lat z Republiki Południowej Afryki budownictwa skupia się niemal wyłącznie na dostawy dla Pucharu Świata, a nie było deweloperów, którzy swędzenie opracowania stwierdzili, że tam po prostu nie był firmą budowlaną na budowę nic, co miałoby duże znaczenie . Ponadto znacznie wzrosły koszty budowy i były one około 40% rocznie znak, położenie przepustnicy na dalszy rozwój wszelkich energicznie. W wyniku tego doszło do silnej równowagi między podażą a popytem, w szczególności w sektorze komercyjnym.

Nie doszło do znaczącego spadku cen nieruchomości i Republiki Południowej Afryki na rynku nieruchomości bardzo dobrą pozycję w tej chwili, ze stóp procentowych powinna pozostać stabilna i nie ma presji na wynajem. chociaż istnieją pewne problemy w sektorze komercyjnym, to jest raczej wyjątkiem, że zasada.
Dziedzinę, w której istniała duża nadwyżka zdolności produkcyjnych był hoteli. Niedawno opublikowany raport przewiduje, że 20% hoteli Południowej Afryki nie będzie w ciągu najbliższych 18 miesięcy. Jedyny hotel w Cape Town będzie w żadnym momencie podczas mistrzostw świata wynosi ponad 40% zajęte, aw rzeczywistości mają tylko 20% obłożenie przez większą część turnieju. To nie tylko wysokiej klasy hoteli, które zostaną naruszone. Podczas gdy rynek nieruchomości pozostaje zrównoważony, hotele były jednym obszarze, że nie.
O przetrwała kryzys, Republika Południowej Afryki są teraz banki zaczynają się aktywne na rynku pożyczek ponownie. Teraz, gdy opadnie kurz recesji banki wydają się zbliża w rynku kredytów w sposób bardziej agresywny i po raz kolejny konkurowaniu między sobą.
Rael Levitt, prezes aukcji Alliance, wspólny numer poglądów Anderson, który powiedział, że ten kryzys różni się od tych w przeszłości, ponieważ stopy procentowe spadły, był tani do zaciągania i tanio kupić. Różnica w tym scenariuszu recesji i jednej poprzedniego jest to, że na początku lat 90. stopy procentowe były wysokie w słabym rynku nieruchomości, podczas gdy obecnie stopy procentowe są niskie, w dość słabym rynku nieruchomości. Innych różnica jest, że istnieją nabywców na całym w obecnym rynku.

Back Archiwum

  • Feed RSS
  • Twitter
  • Facebook
  • LinkedIn
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB