Mieszkalnych: Oszczędzanie pieniędzy z czystej energii

Zainteresowania "zielonych domów" - które pozwalają na oszczędności właścicieli rachunków za energię elektryczną i ogrzewanie - rośnie w ostatnich latach.

Panele słoneczne dostarczają ciepłej wody w okresie zimowym i energii elektrycznej, do systemów klimatyzacji w okresie letnim.

Istnieje wiele przełomowych technologie przyjazne środowisku, które mogą promować ekologiczny styl życia.

Domy mogą być wyposażone w panele słoneczne, niedopałki wody, wysokiej jakości płyty izolacyjne, podwójne szyby drzwi i okna, piece i kotły biomasy osadu.

Eksperci twierdzą, że "zielony dom" zostanie sprzedana szybciej niż zwykle nieruchomości w przyszłości, jak efektywność energetyczna staje się coraz bardziej pożądane dla kupujących domu.

Energooszczędnych domów pozwalają zmniejszyć koszty związane z prowadzeniem domu, podczas gdy zmniejszenie emisji dwutlenku węgla. Potencjalne zmniejszenie bieżących kosztów wpływa na decyzje klienta i klientów poszukuje domu do wynajęcia.

Green domy są także łatwiejsze do wynajęcia. Przyciąga najemców izolacja, podwójne szyby i systemy ochrony wody.

O świadectwo charakterystyki energetycznej (EPC) może stanowić wartość dodaną funkcję i zwiększenie atrakcyjności domu.

Zielona domu ekspertów podkreśla znaczenie poprawy efektywności energetycznej budynków, jak oszczędzanie energii oznacza także przy poszanowaniu środowiska i oszczędności.

W wielu krajach - np. w Wielkiej Brytanii - rząd przewiduje pomoc finansową do poprawy oszczędzania energii w domach i instalacji odnawialnych źródeł energii.

Back Archiwum

  • Feed RSS
  • Twitter
  • Facebook
  • LinkedIn
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB